WYCENA TECHNOLOGII HAFIARSKICH

Luiza Aleksandrowicz
tel. 798 703 247
mail: haftynadruki@emb.com.pl

WYCENA TECHNOLOGII NADRUKU

Piotr Kuś
tel. 668 576 860
mail: haftynadruki@emb.com.pl

UWAGA!

Informujemy, że pomimo dobrej woli Wykonawcy zdobienia oraz zastosowania prawidłowej procedury wykonywania zdobienia możemy nie spełnić oczekiwań Klienta, ponieważ w trakcie procesu może dojść do uszkodzenia odzieży lub zdobienia. Przyczyną uszkodzenia może być zdarzenie losowe, brak odporności odzieży na wysoką temperaturę, brak powinowactwa materiału do kleju, itp…

W związku z powyższym, co do zasady, w przypadku wykonywania zdobień na odzieży powierzonej nie możemy zagwarantować jakości ani trwałości zdobienia i nie możemy wziąć odpowiedzialności za uszkodzenia odzieży powstałe w procesie zdobienia.

Zachęcamy do zamawiania zdobień na odzieży zakupionej w naszej firmie. W przypadku naszej odzieży, znamy jej właściwości i możemy z pełną odpowiedzialnością gwarantować trwałość wykonywanych zdobień oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za uszkodzenia odzieży powstałe podczas procesu zdobienia.

UWAGA! 

Upewnij się, że posiadasz zgodę na wykorzystywanie grafik, które chcesz nanieść na odzież. Zlecając grafiki do nadruku potwierdzasz że jako Zleceniodawca masz prawo używać i przetwarzać znaki towarowe i grafiki będące przedmiotem usługi.

W związku z tym nasi Klienci są proszeni o parafowanie załączonego oświadczenia PDF

Formularz zapytania

OPISZ SWÓJ POMYSŁ NA ZDOBIENIE 

Wypełnij poniższy formularz. Nie zapomnij poniżej załączyć grafiki.

Wkrótce otrzymasz od nas orientacyjną wycenę. Wysyłając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką prywatności.

  •