Nadruki na kubkach

Nadruki na kubkach to jeden z mocnych atutów naszej drukarni. Posiadamy doświadczenie i niezawodne maszyny, dzięki czemu jesteśmy wstanie wykonać nadruk w najwyższej możliwej jakości. Nasze nadruki na kubkach charakteryzują się niezwykłą odpornością na zmywanie, nawet w zmywarce. Kubki, które oferujemy posiadają najwyższy atest jakości, co przekłada się na doskonałe nadruki i dłogowieczne użytkowanie. Oprócz zwykłych klasycznych kubków posiadamy w ofercie stożkowe kubki latte, kubki z kolorowym uchem, kufle do piwa oraz metalowe kubki termiczne.

Nadruki na kubkach wykonujemy w technologii sublimacji fotograficznej. Sublimacja to proces fizyczny, w którym następuje przemiana ze stanu fizucznego w stan gazowy z pominięciem stanu ciekłego. W przypadku nadruku na kubkach, to stałe cząsteczki atramentu odrywają się od papieru transportowego i pod wpływem wysokiej temperatury przechodzą na drukowany kubek. W sublimacji istotne jest kilka elementów: drukarka, która nanosi atrament na papier transportowy, atrament, papier transportowy oraz prasa termotransferowa, w której odbywa się proces przechodzenia z stanu stałego do gazowego. W naszej pracownii pracujemy tylko na najlepszych materiałach i sprawdzonych maszynach, dzięki czemu efekty naszej pracy zawsze są optymalne.

Kubek z nadrukiem, popularnie nazywany foto kubkiem, to świetny pomysł na prezent. W dobie technologii cyfrowych, smartphonów i tabletów z cyfrowymi aparatami fotograficznymi, każdy z nas posiada możliwości wykonania niezwykłego zdjęcia, idealnego do naniesienia na kubek. W dzisiejszych czasach oprócz świetnych aparatów cyfrowych w urządzeniach mobilnych mamy dostęp do darmowych aplikacji umożliwiających szybką i prostą, a najczęściej wręcz automatyczną obróbkę zdjęcia w gotowy wzór graficzny. Polecamy rozpoznać się w aplikacjach na smartphony i tablety. Można w nich upiększyć siebie na kilka sposobów – zrobić retusz własnej twarzy lub dodać fantastyczną muskulature ciała. Niezapominajmy również o aplikach, w których można dodać element graficzny do swojego zdjęcia. Miecz świetlny w otwartej dłoni lub super samochód w tle, nie stanowi problemu dla foto aplikacji na adroida i Mac-a. Zachęcamy do twórczej pracy w waszych urządzeniach mobilnych. To naprawdę łatwe i przyjemne, a efekt waszej zabawy może być powalający.

Kubek świetnie się nadaje na foto gadżet, ponieważ jest to przedmiot użytkowy, który używamy w codziennym życiu. Każdy z nas kilka razy dziennie korzysta z kubka. W domu, w pracy, na wakacjach, rano, wieczorem, zawsze i wszędzie mamy obok siebie kubek. Kubek jest istotnym elementem naszego życia, dlatego ładny kubek – fotokubek może wnieść w naszą codzienność dużo radości i pozytywnych emocji. Ludzie kochają kubki, kubki z kolorowym uchem, kubki z uchem w kształcie serca, klasyczne białe kubki, kufle do piwa, kubki stożkowe do kawy, kubki termiczne. Można powiedzieć, że kubki są wszędzie. I nic nie stoi na przeszkodzie, abyś właśnie ty stworzył swój własny, spersonalizowany, wymarzony kubek z nadrukiem.