NADRUK FLOCK

Nadruk flex i flock, to zdobienie wykonane specjalnymi foliami do odzieży. Folia po wycięciu na ploterze tnącym zostaje wgrzana w odzież.

Technologia ta daje bardzo dobre krycie kolorem i wyraziste krawędzie nadruku. Ma zastosowanie do prostych, mało szczegółowych grafik. Jest idealna do napisów, numerów i prostych grafik na koszulkach. Technologia jest wygodna do zastosowania w przypadkach trudnodostępnych miejsc zdobienia, takich jak: rękawiczki, rękawki, kieszonki, namioty, plandeki.

Folie termotransferowe stosuje się również do nadruków na „trudnych materiałach”, na których jest niemożliwy nadruk w innych technologiach – z powodu trudnego składu materiału lub nietypowej funkcjonalności odzieży. Tę technologię wykorzystujemy do nadruku na parasolach, nylonie, materiałach wodoodpornych, sublimowanych, kurtkach, softshellach, kostiumach kąpielowych i innych.

Prawidłowo wykonany nadruk FLOCK jest bardzo efektowny i posiada bardzo wysoką odporność na pranie i rościąganie.

FOLIE FLOCKOWE to inaczej pozbawione połysku „folie z meszkiem”.

Stosujemy FLOCK stadardowy, cienkie folie matowe oraz folie wyróżniające się większą grubością, dzięki czemu mogą imitować haft komputerowy. Mamy do dyspozycji paletę z 24 kolorami.