Miś z nadrukiem

Miś z nadrukiem lub pluszowa zabawka z dedykacją, to świetny pomysł na prezent z wielu okazji.

Chrzest dziecka, prezent dla dziewczyny, wyrazy wdzięczności za okazane serce, to tylko kilka z wielu okazji godnych misia z nadrukiem. Nasza pracownia znalazła kilka sposobów naniesienia spersonalizowanego wzoru na pluszową zabawkę. Mamy do dyspozycji nadruk ze zwykłej folii flex lub flock, haft bezpośredni, nadruk brokatowy lub nadruk metaliczny złoty.

Mamy też do wyboru dwa typy pluszaków – zabawki ubrane w koszulki oraz zabawki do zdobień bezpośrednio na futrzanym brzuszku. Bezpośrednio na pluszowym futerku możemy skorzystać tylko z jednej technologii, którą jest haft komputerowy. Natomiast najczęściej pluszaki posiadają ubranka, bawełniane T-shirty i właśnie na nich wykonujemy nadruk foliami kolorowymi, brokatowami oraz metalicznymi (mozemy tez haftować).

Pluszaki
W ofercie posiadamy kilka modeli pluszowych zabawek – sówki, reniferki, tradycyjne „puchatki”… Między innymi pluszowy miś ubrany w T-shirt do nadruku foliami – najbardziej polecamy wykonać na nim błyszczący nadruk brokatowy lub aksamitny nadruk folią flock,  albo miś z rozpinanym do prania futerkiem – dedykację możemy wyhaftować  bezpośrednio na futrzanym brzuszku. 

Misie, na których wykonujemy zdobienia w naszej pracownii posiadają atest Oeko-Tex 100 ®, co oznacza, że nadają się do użytku przez dzieci. Natomiast zdobienia przeznaczone dla milusińskich poniżej 3 roku życia polecamy wykonywać tylko na niektórych modelach pluszaków, tych z krótkim włosem oraz korzystać tylko z technologii haftu komputerowego.

Technologie zdobienia
Folie termotransferowe stosujemy do dedykacji, najczęściej tekstów i prostych znaków graficznych. Mamy do wyboru paletę, która liczy około 150 kolorów w podziale na rodzaje kolorystyczne folii. Wyróżniamy folie gładkie kolorowe, wśród nich znajdziemy kolory matowe, błyszczące, pastelowe i neonowe. Drugą grupę stanowią kolory metaliczne błyszczące i metaliczne matowe.

Wśród metalicznych matowych mamy wybór pomiędzy złotem a srebrem, natomiast w metalicznych błyszczących wybór większy: złoty, srebrny, zielony, czerwony, niebieski i kolor miedziany. Trzecią grupą kolorów są folie flockowe, czyli folie z meszkiem. Meszek świetnie się wpasowuje w estetykę pluszowej zabawki. Wśród folii z meszkiem mamy do wyboru zwykłe kolory oraz kolory neonowe. Osobną grupą kolorów stanowią folie brokatowe. Folie brokatowe występują w palecie kilkunastu kolorów. Ostatnią grupą kolorystczną są folie specjalne, wielokolorowe, na wpół przezroczyste, odblaskowe lub świecące w nocy i reagujące na lampy UV.

Poza foliami wykorzystujemy jeszcze technologię haftu komputerowego. Haft jest jedyną technologią, w której możemy wykonać zdobienie bezpośrednio na misiowym futerku. Kolory użyte w hafcie biorą się z palety nici hafciarskich. Paleta nici hafciarskich jest bardzo rozległa, liczy kilkaset kolorów. Standardowo korzystamy z podstawowych kolorów, ale na specjalne życzenie klienta możemy użyć nici metalicznych lub wielokolorowych.

Specjalna oferta dla firm
Nasza pracownia jest przygotowana do przyjęcia dużo większych zamówień, niż tylko pojedyncze dedykacje. Zapraszamy do współpracy firmy, agencje reklamowe i producentów pluszaków. Jesteśmy wstanie zrealizować duże zamówienia na znakowanie pluszowych zabawek. W masowej produkcji stosujemy haft komputerowy oraz sitodruk. Nadruk sitodrukowy możemy wykonać farbami wodnymi, plastizolowymi lub brakatowymi. Wszystkie farby sitodrukowe, które zazwyczaj stosujemy posiadają atest Oeko-Tex 100 ®.