Kariera

Poszukujemy pracownika na stanowisko

>> koordynator prac hafciarni <<

Opis stanowiska:

  • kontakt z klientem w siedzibie firmy oraz online, przyjmowanie zleceń, ofertowanie, fakturowanie

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem realizacji zamówień

  • proste projektowanie lub edycja wzorów hafciarskich na potrzeby realizacji zleceń (po przeszkoleniu)

  • rozwijanie wewnętrznych procesów i procedur zgodnie z kierunkiem całej firmy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie

  • wysoko punktowane pasje – grafika, haft, szycie

  • obsługa popularnych programów graficznych

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • dyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność współpracy z zespołem

  • mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • pełne przeszkolenie w zakresie profesjonalnego projektowania haftów

  • pracę w miłym, kreatywnym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • stabilność zatrudnienia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

KONTAKT: Malgorzata.Kondraciuk@emb.com.pl,
tel. 608 466 447