Hafty i nadruki, zdobienia odzieży to istota naszej działalności. Haft reklamowy, emblematy, naszywki, na torbach, czapkach, ręcznikach, nadruk na koszulkach – tym właśnie się zajmujemy. Nasza hafciarnia działa w Warszawie, usługi hafciarskie prowadzimy od 1995 roku. Lubimy wyzwania, umiemy wyszywać bardzo trudne hafty na skórach, tapicerce, sztandarach, sukniach ślubnych na życzenie już od 1 sztuki.

Cyfrowy druk na odzieży to nowa usługa. Drukujemy zdjęcia i grafiki bezpośrednio na koszulkach i gadżetach. Hafciarstwo i cyfrowy druk na tkaninach doskonale się uzupełniają, łączenie technik daje nowe możliwości i efekty. Dodatkowym plusem są niskie koszty druku.

Potrzebny osobisty nadruk na koszulce? Zapraszamy!

Kalkulacja kosztów nadruku

 

obrazek

Orientacyjne koszty nadruku cyfrowego (standardowe lokalizacje na typowych produktach)

 

Uwagi!

  • obrazekPodane ceny mają charakter orientacyjny. Przy większych zleceniach niż 100 szt. cena jest negocjowalna.
  • Cena nadruku nie zależy od ilości kolorów, ale od wielkości zadrukowanej powierzchni, nasycenia kolorami i wielkości zamówienia.
  • Cena nie zawiera kosztów opracowania grafiki, kosztu zakupu koszulek, ani wykonania próbnych nadruków. 
  • Miarą wielkości nadruku jest powierzchnia obrysu nadruku.
  • Ceny przygotowano dla nadruków na przodzie lub plecach T-shirta. Prace wykonywane w trudniejszych lokalizacjach mogą być droższe (długie rękawki, kołnierze, kaptury, kieszenie, torby ...), choć nie jest to regułą, bo u nas ceny zawsze są ustalane indywidualnie.
  • W przypadku nadruków niestandardowych (np. większe pole druku), cena może być wyższa niż standardowe.

Zapytaj!

Jak widać kalkulacja cen nadruku jest dość złożona, dlatego najprostszym rozwiązaniem będzie wysłanie nam zapytania z załączoną grafiką. Dopiero po otrzymaniu odpowiedzi z warunkami realizacji, można pomyśleć o zamówieniu. Najlepiej skorzystaj z formularza >>zamów nadruk<<. Albo teraz zapytaj o wycenę. Nie zapomnij załączyć grafiki!