Hafty i nadruki, zdobienia odzieży to istota naszej działalności. Haft reklamowy, emblematy, naszywki, na torbach, czapkach, ręcznikach, nadruki na koszulkach – tym właśnie się zajmujemy. Nasza hafciarnia działa w Warszawie, usługi hafciarskie prowadzimy od 1995 roku. Lubimy wyzwania, umiemy wyszywać bardzo trudne hafty na skórach, tapicerce, sztandarach, sukniach ślubnych na życzenie już od 1 sztuki.

Cyfrowy druk na odzieży to nowa usługa. Drukujemy zdjęcia i grafiki bezpośrednio na koszulkach i gadżetach. Haft komputerowy i cyfrowy nadruk na koszulkach doskonale się uzupełniają, łączenie technik daje nowe możliwości i efekty. Dodatkowym plusem są niskie koszty druku.

Potrzebny osobisty nadruk na koszulce? Zapraszamy!

Zapraszamy do nas!

Większość ustaleń dotyczących zamówienia możemy dokonać drogą mailową, jednak nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z haftem, z tkaniną, z osobą przygotowującą projekt. W razie potrzeby omówienia jakichś aspektów zamówienia, obejrzenia próbek, porównania kolorów, serdecznie zapraszamy do nas od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

Terminy relizacji

Standardowo staramy się nie przekraczać terminu 5 dni roboczych na wykonanie przyjętego zlecenia. Są możliwe terminy krótsze, a nawet super krótkie, jednak zawsze należy je potwierdzać z upoważnionym pracownikiem osobiście.

Warunki dostaw

Wysyłki realizujemy codziennie z dostawą na następny dzień roboczy (GLS) w cenie 17,-zł plus VAT. W przypadku obszaru Warszawy możliwe są dostawy nawet w dniu wysyłki, koszty ustalamy wówczas indywidualnie. Odbiór osobisty jest zawsze mile widziany. Do zobaczenia!

Kontaktul. Szczotkarska 50, 01-382 Warszawa

haftynadruki@emb.com.pl


usługi nadruku - tel. kom. 668 576 860

usługi haftu - tel. kom. 798 703 247


Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00